Inšpirácia. Rozhodnutie. Reštart.

Sme jedným z popredných svetových dodávateľov software pre dizajn, konštrukciu a prevádzku budov. Ak máš záujem pracovať v našom vývojovom centre v Bratislave, radi sa s tebou zoznámime.


Ponuka pracovných miest

Opäť podporujeme medzinárodnú konferenciu AGILIA 2016

 

Allplan Slovensko s.r.o. so sídlom v Bratislave je vývojové centrum firmy  Allplan GmbH, ktorá je súčasťou koncernu Nemetschek AG s centrálou v Mníchove. Bratislavská pobočka bola založená v roku 1992 na základe odborných a osobných kontaktov medzi prof. Nemetschekom a prof. Ballom a p. Osuským zo Stavebnej fakulty STU.

 

Vyše 80 zamestnancov sa venuje vývoju, výskumu, predaju a technickej podpore produktov skupiny Nemetschek pre dizajn, konštrukciu a prevádzku budov, predovšetkým CAD/BIM systému Allplan, ako aj jeho špecializovanými aplikáciami pre vizualizáciu, statické výpočty, prefabrikované konštrukcie, facility management, až po spoluprácu tímov prostredníctvom webu a mobilných aplikácií.

 

Najväčšou devízou nášho vývojového centra sú ľudia, nadšenci, ktorých baví navrhovať a vytvárať kvalitné a užitočné softvérové riešenia pre architektov, inžinierov a konštruktérov. Preto sa snažíme vytvárať atraktívne pracovné prostredie, kde budú naši zamestnanci odborne a osobne rásť. Vyznávame otvorenosť a presadzujeme rovnosť šancí. Tvoj talent, schopnosti a hlavne chuť prispeť k úspechu tímu je to, na čom nám záleží.


 

Development

Vyvíjaš software na Windows? Alebo radšej webové a mobilné aplikácie? 

 

Viac

 

Produktový manažment

Máš prehľad o trhu software? Dokážeš zistiť, čo naši zákazníci naozaj potrebujú?

 

Viac

  

Agilita a leadership

Máš skúsenosti so Scrumom, Kanbanom, prípadne inými agilnými metódami?

 

 Viac

 

Predaj, marketing, podpora zákazníkov

Baví ťa komunikácia s ľuďmi - architektami, stavebnými inžiniermi a konštruktérmi? Dokážeš zrozumiteľne a presvedčivo vysvetliť výhody komplexného softwarového produktu, alebo pomôcť vyriešiť technický problém? Chcel(-a) by si pracovať pre stabilnú medzinárodnú firmu v oddelení predaja, marketingu a technickej podpory v Bratislave alebo Prahe? Ak áno, ozvi sa nám!   

Viac© Allplan Česko s.r.o.    |    Allplan je součástí skupiny Nemetschek Group

https://www.allplan.com/ uses cookies. More information Accept